מי אני?

תהילה הלוי טסמה

תזונה והעצמה אישית


  
האם חייך נראים כפי שדמיינת אותם? כפי שרצית שיהיו? גם אני התעוררתי בוקר אחד  לאחר שנים של חיפוש שהסתיימו בשנה אחת שלמה של מחלות קטנות אך קשות, מציקות ומעצבנות שגרמו לעייפות, תשישות וחוסר סבלנות.

השיא היה כשחליתי במחלת שפעת ארוכה שנמשכה שלושה שבועות ובמהלכה איבדתי את קולי והתרסקתי פיזית ונפשית עד שגופי אותת בחוזקה שככה אנחנו לא ממשכים! (גופי ואני)

ואז...עצרתי והבנתי את מה שהיה עמוק בפנים, שעכשיו זה הזמן שלי לקום ולשנות. הדרך שלי אל ההגשמה דרשה ממני לוותר על הידוע והמוכר,להתמסר לפחד, לרצונות, לשאיפות, לחלומות וככה תוך כדי הצעידה בדרך נולדה אני החדשה.


 מה אני עושה? מלמדת נשים, גברים, נערים ונערות להיות השליטים של חייהם, המנטורים של עצמם לשינוי תזונתי ותודעתי של אהבה וקבלה עצמית. 
במהלך השנים הגיעו אליי אנשים רבים שללא קשר למשקלם,עיסוקם, רכושם, מעמדם  פשוט לא אהבו את גופם והרגשתם  ובעצם את  עצמם.

 גם אני הייתי כזאת...ואז גם הבנתי! הבנתי שאם אני רוצה לבצע שינוי בחיי עליי להיות בתנועה, בזרימה ובעשייה  גם כקשה, שלא מצליח, שהכול נופל ונראה אבוד פשוט לעשות- ליישם, להתקדם  ולהתמיד גם אם לא הכול מצליח גם אם לא הכול מושלם. ותוך כדי העשייה וההתמדה נוצרת הטמעה שיוצרת את השינוי. 
משני עקרונות אלה פיתחתי את השיטה לפיה אני עובדת, שינוי תזונתי אמתי שפותח את דלת הקסמים לאכילה נכונה ובריאה, לירידה במשקל, לאהבה וקבלה עצמית, לתקשורת חיובית עם הסביבה. לשינוי משנה חיים המבוסס על שינויים קטנים פיזיים ותודעתיים שלאט לאט  מוטמעים והופכים לשינוי אחד גדול.

למדתי שיש קסמים עם נותנים לגוף  ולנפש לחזור ולעבוד בקצב שלהם, לא בקיצוניות אלא באהבה לא במהירות אלא בנחישות לא בחוסר סבלנות אלא בהתמדה. למדתי שקורים ניסים כל יום.
 אז מי אני?  תזונאית קלינית טבעית, נטורופתית, בעלת תואר ראשון בחינוך, מטפלת בפרחי באך ומנחה קבוצות  לטיפול במחלת הסוכרת. אימא לשני בנים מקסימים שמלמדים אותי  על עצמי יותר מכל לימוד אחר. גרה בים המלח ואוהבת את החום הלוהט שבו.
מאמינה ש...
משברים הם המפתח לצמיחה
חלומות מתגשמים ושינויים אפשריים
שכל אחד יכול
שלא נולדנו לסבול
שרק האהבה תנצח
שמה שקורה לא במקרה
שאם הגעת עד לכאן אז... זה בהחלט לא במקרה
מוזמן להירשם לאתר ולקבל מתנה טיפים להתנעה של שינוי בתזונה ובתודעה
ליצור קשר לטיפול אישי  או קבוצתי 0523848340
איתך בדרך לשינוי,
תהילה